Обчисліть масу гідроген сульфіду Н2S об'ємом 11,2л за нормальних умов

svetlanakorneev svetlanakorneev    3   12.12.2021 00:36    4

Ответы
КсюшаЛор КсюшаЛор  12.12.2021 01:00

Дано :

V(H2S) = 11,2 л

Найти :

m(H2S) - ?

1) n = V/Vm

Vm = 22,4 л/моль

n(H2S) = 11,2 л/22,4 л/моль = 0,5 моль

n(H2S) = 0,5 моль

2) m = n*M

M(H2S) = 1*2+32 = 34 г/моль

m(H2S) = 0,5 моль * 34 г/моль = 17 г

m(H2S) = 17 г

ответ : m(H2S) = 17 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия