Обчисліть масу феруму, що міститься у піриті fes2 масою 600 г

Витуся091 Витуся091    1   25.01.2020 19:40    9

Ответы
radmila85 radmila85  11.10.2020 03:09

Объяснение:

Дано:

m(FeS₂)=600г.

m(Fe)-?

1 Определим молярную массу пириту и массу пирита:

M(FeS₂) =56+32=86г./моль

m(FeS₂) =1моль×86г./моль=86г.

2. Составим пропорцию:

1моль пирита 86г. содержит 1моль железа 56г.

86г.FeS₂ содержит 56г. Fe

600г. .FeS₂ содержит Хг. Fe

Х=600г.× 56г.÷86г.=390,69г.

3. ответ: у піриті FeS₂ масою 600г. міститься 390,69г. Феруму

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия