Обчисліть масу етанолу й обэму кинсю потрібно (н.у) що вступили в реакцію повного окиснення,якщо утворився карбон 4 оксиду обємом 336л

M10041999 M10041999    3   04.04.2019 21:22    2

Ответы
Natali20171 Natali20171  28.05.2020 16:53

Дано:

V(CO2)= 336 л

Знайти:

m(C2H5OH)-?

V(O2)-?

Розв'язок.

n(CO2) = V/Vm = 336 л/22,4 л/моль = 15 моль

2С2Н5ОН + 7О2 = 4СО2 + 6Н2О

З рівняння реакції бачимо, що n(O2) = 1.75n(CO2)

n(C2H5OH) = 0,5n(CO2)

n(O2) = 1,75*15 моль = 26,25 моль

V(O2) = n*Vm = 26,25моль*22,4 л/моль = 588 л

М(С2Н5ОН) = 46 г/моль

n(C2H5OH) = 0,5*15 моль=7,5 моль

m(C2H5OH) = n*M = 7,5 моль*46 г/моль = 345 г

Відповідь: 588 л; 345 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия