Обчисліть масу безводної солі, яка міститься у 75 г mgso4 * 7h2o. будь-ласка напишіть

podsypa podsypa    1   05.09.2019 22:30    4

Ответы
Dalgat0 Dalgat0  05.09.2019 22:30

1. знаходимо масу води за формулою:

m(води)=v(води)•ρ(води), де густина води  ρ(води)=1г/мл.

m(води) = 200 мл • 1 г/мл = 200 г. бачимо, що для води об'єм відповідає масі, тому ця дія не є обов'язковою.

2.  знаходимо масу речовини (магній сульфату mgso4) за формулою:

m1(речовини)=(m1(розчину)/100 %)•w1(речовини)=

=(300 г/100%)  •15%=45 г.

3. знаходимо масу нового розчину:

m(розчину)=m1(розчину)+m(води)=300 г+200г=500г.

4. знаходимо масову частку речовини (магній сульфату  mgso4)) в новому розчині за формулою:

w(речовини)=(m1(речовини)/m(розчину))•100 %.

w(речовини)=(45 г/500 г)•100%=9%.

відповідь:   w(речовини)=9%.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия