Обчисліть кількість речовини (моль) 512 г К2SO4:

238064356 238064356    2   26.01.2022 20:42    2

Ответы
Игнатий007 Игнатий007  06.03.2022 14:57

Объяснение:

М(K2SO4)=39×2+32+16×4=174 г/моль

n=m:M

n=512:174=2,9моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия