Обчисліть кількість речовини алюміній (ІІІ) оксиду, що утвориться при взаємодії алюмінію з киснем кількістю речовини 5,5 моль.

INKOGNIT009 INKOGNIT009    3   11.01.2021 14:07    0

Ответы
рамазан115 рамазан115  10.02.2021 14:08

Объяснение:

                         5,5 моль         Х моль

   4Al       +       3O2     =      2Al2O3

                     n=3 моль        n=2 моль

5,5 моль  О2    -   Х моль Al2O3

  3 моль О2     -   2 моль  Al2O3

n(Al2O3) = 5,5 * 2 / 3 = 3,7 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия