Обчисліть кількість речовин та масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії алюмінію масою 8,1 г з надлишком хлоридної кислоти

palieva69 palieva69    3   27.09.2019 08:40    0

Ответы
SovaUtuber SovaUtuber  08.10.2020 22:20
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

8.1/54 = x/2

x = (8.1*2)/54 = 0.3 моль

8.1/54 = y/267

y = (8.1*267)/54 = 40.05 (г)
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия