Обчисліть кількість речовин сульфатної кислоти (H2 SO4) масою 9,8 г

marinagrizhuk marinagrizhuk    1   28.01.2021 11:48    2

Ответы
natalka30112000 natalka30112000  28.01.2021 11:50

Объяснение:

Дано

m(H2SO4) = 9,8 г

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(H2SO4)

n(H2SO4) = m / М = 9,8 г / 98 г/моль = 0,1 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия