Обчисліть чи вистачить міді масою 32 г для одержання (2) нітрату, якщо для реакції використовувати концентровану нітратну кислоту масою 600 г з масовою часткою розчиненої речовини 50 %?

alina0901200432 alina0901200432    3   02.03.2019 09:50    11

Ответы
autosteklo777 autosteklo777  23.05.2020 21:41

Cu+4HNO3=Cu(NO3)2+2NO2+2H2O

масса к-ты в р-ре=600Х0,5=300гр.

n(Cu)=32:64=0,5;n(HNO3)=300:63=4,76;Как видим к-та в избытке!

nCu(NO3)2=05;масса Cu(NO3)2=0,5Х188=376гр.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия