‼️‼️‼️‼️‼️ На цинк масою 56 г подіяли розчином сульфатної кислоти. Яка маса солі утворилася ? Якій кількості речовини це відповідає ?

37892 37892    3   30.05.2023 11:52    0

Ответы
OmegaLULx OmegaLULx  30.05.2023 11:53

0.858 моль

Объяснение:

Маса сульфату цинку = (Маса цинку / Молярна маса цинку) * Молярна маса сульфату цинку

Маса сульфату цинку = (56 г / 65.38 г/моль) * 161.47 г/моль ≈ 138.51 г

Кількість речовини = Маса / Молярна маса

Кількість речовини сульфату цинку = 138.51 г / 161.47 г/моль ≈ 0.858 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия