На алюміній оксид подіяли 40 г 6,3%-го розчину нітратної кислоти. Яка маса солі утворилась?

Olivka09 Olivka09    1   14.06.2020 13:56    1

Ответы
89286666666 89286666666  15.10.2020 13:58

Аl2O3+6HNO3=2Al(NO3)3+3H2O

масса кислоты=0.063×40=2.52 г.

n HNO3=2.52:63=0.04 моль

n соли=0.04:3=примерно 0.013 моль

масса соли=0.013×213=2.769 г.

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия