Відповідь:
M(SO2)=64г/моль
n=320/64=5моль
V=5*22,4=112л
N=5*6,02*10²³=30,1*10²³=3,01*10²⁴моль⁻¹
Пояснення:
Відповідь:
M(SO2)=64г/моль
n=320/64=5моль
V=5*22,4=112л
N=5*6,02*10²³=30,1*10²³=3,01*10²⁴моль⁻¹
Пояснення: