До складу речовини входить силіцій 46.67% і оксиген 53.33%.знайдіть хімічну формулу речовини

Vika1123556789 Vika1123556789    1   29.05.2019 04:50    5

Ответы
СКОФИЕЛД СКОФИЕЛД  27.06.2020 11:23
M 100 г
m(Si)=46,67г
m(O)=53,33г
x= n(Si)=46,67/28=1,66
y=n(O)=53,33/16=3,33
SiO2
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия