До розчину який містив 16 г (2) сульфату долив надлишок розчину натрій гідроксиду .обчисліть масу утвореного осаду .

синийлис1 синийлис1    1   30.07.2019 18:50    0

Ответы
iramaun iramaun  03.10.2020 17:49

    16 г                                                  Х г

   СuSO4        +        2NaOH      =     Cu(OH)2       +    Na2SO4

n = 1 моль                                        n = 1 моль

Mr = 159,5 г/моль                            Mr = 97,5 г/моль

m = 159,5 г                                       m = 97,5 г

16 г CuSO4   -    Х г Сu(OH)2

159,5 г CuSO4 - 97,5 г Сu(OH)2

m(Cu(OH)2) = 16 * 97,5 / 159,5 = 9,8 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия