До розчину кухонної солі масою 250 г з масовою часткою солі 15% додали 50 г води і 20 г солі. Обчисліть масову частку розчиненої в новому розчині. ​

deasd deasd    2   14.05.2020 20:51    0

Ответы
Аня20171502 Аня20171502  14.10.2020 19:08

17,97%

Объяснение:

15*250/100=37,5 г соль

250-37,5= 212,5 г вода

37,5+20= 57,5 г соль

212,5+50=262,5 г вода

262,5+57,5=320 г розчин

(57,5/320)*100=17,97%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия