До 80 г розчину з масовою часткою солі 5% додали 5 г солі .визначити масову частку солі в утвореному розчині

Главрыба Главрыба    2   05.07.2019 15:40    0

Ответы
милана717 милана717  29.07.2020 01:52
1)Найдем массу вещества первой соли:
m1(соли)=80*5:100=4г
m(общая в-ва)=4+5=9г
m(раствора)=80+5=85г
w(соли)=9*100:85=10.6%
ответ: 10.6%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия