До 300г 20% розчину калій хлориду додати 100г води. Яка масова частка розчиненої речовини в новоутвореному розчині

rockstar9494 rockstar9494    3   30.05.2023 09:55    0

Ответы
Нєдєля Нєдєля  30.05.2023 09:56

Объяснение:

Дано:

m₁(р-нуKCl) = 300 г

w₁(KCl) = 20% або 0,2

m(Н2О) = 100 г

Найти: w₂(KCl) -?

1. Обчислимо масу KCl, яка необхідна для виготовлення розчину

m(KCl) = m₁(р-нуKCl)  * w₁(KCl) = 300 * 0,2 = 60 г

2. Вичислимо масу розчину:

m₂(р-нуKCl) = m₁(р-нуKCl)  + m(Н2О)  = 300 + 100 = 400 г

4. Знайдемо масову частку розчиненої речовини в утвореному розчині:

w₂(KCl) = m(KCl)/m₂(р-нуKCl) * 100% = 60/400 * 100% = 15%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия