До 240 мл розчину сульфатної кислоти з масовою часткою H 2 SO 4 42 % (ρ = 1,186 г/см 3 ) долили 50 мл води. Визначте масову частку кислоти в одержаному розчині.

елена1136 елена1136    2   28.04.2021 08:57    0

Ответы
TopGmaer TopGmaer  28.04.2021 09:00

1,186×42=47,56

47,56÷42=25,68

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
mmrkrolik mmrkrolik  28.04.2021 09:00

Объяснение:

1,186*42=47.56

47.56:42=25.68

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия