До 150 г розчину з масовою долею аргентум нітрату 10% додали хлоридну кислоту. яка маса осаду,що утворився?

хомяк225 хомяк225    3   28.03.2019 20:20    3

Ответы
ladykris111 ladykris111  27.05.2020 04:13

AgNO3+HCl = AgCl-осадок+HNO3

m(AgNO3)=150г*0.1=15г

V-количество вещества

V(AgNO3)=15(г)/170(г/моль)=0.088 моль

V(AgNO3)=V(AgCl)=0.088 моль

m(AgCl)=0.088*142.5 =12.54г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия