Для виготовлення розчину змішали 115 г води та 75 г солі. Обчислити масову частку солі у новоутвореному розчині.

Dangerous0 Dangerous0    3   21.04.2021 17:09    2

Ответы
lilya14kiev lilya14kiev  21.04.2021 17:10

Объяснение:

1) знаходимо масу нового розчину

m= 115+75= 190г

2) знахрадимо масову частку

w= (75/190)*100%= 39%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия