6. Укажіть кількість молекул карбон(ІV) оксиду, що відповідаєкості речовини 10 моль: А6,02-1023.
В 60,2-1023.
Б0,602-1023.
Гінша відповідь.

LenaED LenaED    3   29.01.2021 13:17    0

Ответы
LaputinaDaria LaputinaDaria  29.01.2021 13:20

В) 60,2×10²³ молекул

Объяснение:

Дано:

n(CO2)=10 моль

N(CO2)-?

N=n×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(CO2)=10×6,02×10²³=60,2×10²³(молекул)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия