50 !
в аптеках продається нашатирний спирт у скляному посуді темного кольору місткістю 150 мл. прийнявши густину нашатирного спирту за 1г/мл обчисліть об'єм амоніаку, який витрачається на приготування розчину, з масовою часткою розчиненої речовини 10% для одного такого флакону.

по :

в аптеках продается нашатырный спирт в стеклянной посуде темного цвета емкостью 150 мл. приняв плотность нашатырного спирта в 1 г / мл вычислите объем аммиака, который расходуется на приготовление раствора, с массовой долей растворенного вещества 10% для одного такого флакона.​

nekitpundya2256 nekitpundya2256    2   03.12.2019 19:33    167

Ответы
девочка25th девочка25th  03.12.2019 22:03

ответ:

объяснение:

w(nh3) = m(nh3)*100 / m p-pa

m(nh3)=0,1*50=5 g

n(nh3)=m/m=5/17=0,3 mol

v(nh3)=n*vm=0,3*22,4=6,7 l

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия