3. Обчислити кількість молекул і атомів, що містяться в кисні кількістю речовини 0,4 Моль​

Сергій2006SSS Сергій2006SSS    1   12.01.2021 22:58    1

Ответы
siplatoffmatvei siplatoffmatvei  12.01.2021 23:00

Объяснение:

Дано:

n(О2)=0,4моль

N(O2)-?

Розв'язування:

З формули n=N/N(а) ⇒N=n×N(а)  ,де N(а)=6,02×10²³моль⁻¹

N(O2)=n(O2)×N(а)=0,4 моль × 6,02×10²³моль⁻¹ = 2,4×10²³

Відповідь: у кисні кількістю речовини 0,4 моль міститься 2,4×10²³ молекул і атомів.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия