2за каждую по 40 . 1) залізо за кількості речовиною 0,5 моль прореагувало з хлоридною кислотою. обчислити масу продукту реакції. 2) яка маса наон може нейтралізувати 12,6 нітратної кислоти.

Anasteisha130100 Anasteisha130100    2   23.09.2019 09:10    0

Ответы
Ronnor Ronnor  08.10.2020 11:58
1)
Fe+2HCI=FeCI2+H2
M(FeCI2)=127г/моль
nFen:FeCI2=1:1
n(FeCI2)=0,5моль
m(FeCI2)=127*0,5=63,5г

2)
NaOH+HNO3=NaNO3+H2O
M(HNO3)=63г/моль
M(NaOH)=40г/моль
n(HNO3)=12,6/63=0,2моль
nNaOH:nHNO3=1:1
n(NaOH)=0,2моль
m(NaOH)=40*0,2=8г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
chelbaeva77 chelbaeva77  08.10.2020 11:58
1(Fe+2HCl=FeCl2+H2
M(FeCl2)=127
0.5:1=х:127
х=0.5*127=63.5г
2(находимо кількість моль кислоти  М(HNO3)=1+14+16*3=63число моль=12,6/63=0,2моль кислоти 
складаємо рівняння:

х моль     0,2 моль
NaOH+HNO3=NaNO3+H2O
1моль    1моль
х0,2
11
х=0,2*1/1=0,2 моль гідроксида натрію

Подробнее - на -
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия