20 г оксиду містять 16 г і 4 г оксигену. яка масова частка елементу у сполуці? відповідь надати у відсотках

strelok11261 strelok11261    2   30.04.2019 18:19    1

Ответы
grigorievatany grigorievatany  12.05.2020 11:30

масова частка елементу купруму у сполуці

ω(Cu)=0,8 или ω%(Cu)=80%

Объяснение:

Дано:

m(CuO)=20г

m(Cu)=16г.

m(O)=4г.

ω(Cu)-?

1. ω(Cu)=m(Cu)÷m(CuO)

ω(Cu)=16г.÷20г.=0,8

ω%(Cu)=ω(Cu)×100%=0,8×100%=80%

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия