10. обчисліть, у якій масі водню міститься стільки ж молекул, скільки міститься атомів у залізі масою 28 г

danekhakker danekhakker    1   11.06.2019 23:40    6

Ответы
vladognev2014 vladognev2014  09.07.2020 18:56
Дано:                          Решение
                                   
m(Fe)-28 г                  N=n*Na
H2                              n=m/M
                                  M(Fe)=56 г
      n(Fe)= 0.5 моль
m(H2)-?                      N(Fe)=0.5 *6=3 *10 в 23 степени атомов
N(Fe)-?                        N(H2)=3*10 23 молекул
                                   m=n*M
                                     n=N/Na
                                      n(H2)=0.5моль
                                       m(H2)=0.5*2=1 грамм
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия