1. Визначити роботу розширення 100 г вуглекислого газу від 50л до 150л при температурі 20 оС. 2. Знайти тепловий ефект (зміну ентальпії) реакції:

СО + Н2О = СО2 + Н2

при сталому тиску і температурі 25 оС. Значення ентальпії вихідних речовин і продуктів реакції взяти з довідника.
3. Як зміниться швидкість реакції між сульфур (ІV) оксидом та киснем, якщо: а) зменшити обєм газової суміші в три рази; б) збільшити температуру з 30 оС до 70оС; температурний коефіцієнт рівний 2.

4. У початковий момент реакції утворення аміаку концентрації реагуючих речовин становили: С(N2) = 3 моль/л, С(H2) = 5 моль/л, С(NH3) = 0 моль/л. Які концентрації азоту та водню при С(NH3) = 1 моль/л?

5. За температури 40 оС, швидкість реакції становить 0,15 моль/лхв, а за температури 80 оС 2,4 моль/лхв. Обчисліть температурний коефіцієнт цієї реакції.

ДлЯсВоИхПро100АлЯ ДлЯсВоИхПро100АлЯ    3   29.10.2020 10:07    3

Другие вопросы по теме Химия