1)скільки грамів кухоної солі міститься в 1л. 20-процентового розчину, гусина якого 1,11 г/мл. 2) масова частка hcl 30%, густина 1,149г/мл. обєм 0,05. w-? 3) скільки л. становитеме h2co4-700г. якщо густина 1,3 г/мл.?

умный326 умный326    1   03.08.2019 17:40    0

Ответы
влада220602 влада220602  03.10.2020 20:40
202мг= 0,202гр M(KNO3)=101
C(m)= n/V n-кол-во вещ-ва, V- объем в литрах
n=m/M 
n=0.202/101=0.002моль
C=0.002/1=0,002моль/литров
ОТвет - 0,002 М 
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия