1. Обчислити кількість речовини вуглекислого газу, що містить 3,01 • 1022 молекул
(0,5 моль)​

lnv76911 lnv76911    3   12.01.2021 22:55    0

Ответы
TumblrPrincess TumblrPrincess  12.02.2021 00:59

Объяснение:

Дано

N(CO2) = 3,01*10²³ молекул

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

n(CO2) = N(CO2) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ = 0,5 моль

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
cristal37 cristal37  12.02.2021 00:59

ответ покащан на фотке сверху


1. Обчислити кількість речовини вуглекислого газу, що містить 3,01 • 1022 молекул(0,5 моль)​
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия