Ә) хауызға бір құбырдан 38 л/мин жылдамдықпен су құйылып, екінші құбырдан 42 л/мин жылдамдықпен сыртқа ағады. Егер
құйылғанға дейін хауызда 100 л су болған болса, онда
20 минуттан кейін хауызда қанша су болады?

Анечка12311 Анечка12311    2   04.03.2021 16:46    7

Ответы
123Настенька 123Настенька  03.04.2021 16:51

Шешуі:42-38=4 20•4=80 100-80=20

Жауабы:20 минуттан кейін хауызда 20 л су болады

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
pvi00o2mailru pvi00o2mailru  03.04.2021 16:51

Шешуі:42-38=4 20•4=80 100-80=20

Жауабы:20 минуттан кейін хауызда 20 л су болады

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Қазақ тiлi