Як ви думаєте чи могли фінікійські мореплавці милуватися в Єгипті великими пірамідами Гізи та сфінксом?Свою думку обгрунтуйте.

AlexGrehova AlexGrehova    3   16.11.2020 20:02    49

Другие вопросы по теме История