Дано ціну 1 кг цукерок (користувач має ввести ціну). Вивести на екран ціну 2, 4, 6, 16 кг цукерок. Розвязати в середовищі Python

guldana14 guldana14    3   02.02.2022 06:13    0

Ответы
ARKSHIM ARKSHIM  02.02.2022 06:20

price = float(input("Цена конфет: "))

for i in range(2, 17, 2):

   print("Цена за", i , "кг конфет:", i * price)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Информатика