Знайдіть об'єм конуса радіус основи якого дорівнює 3 см а твірна 5 см

H1biki H1biki    2   13.05.2020 18:26    1

Ответы
Roman22020 Roman22020  14.10.2020 17:23

V = 1/3 * S * H = 1/3 * пи * 36 * 3 * 6 = пи * 36 * 6 = 216 * пи = примерно 678,58 см3.

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Геометрия