7,5 м/с
Объяснение:
дано : | СИ: | решение :
S- 18 км | 18000 м | V = S
t-40 мин | 2400с | t
V-? | м/с | V = 18000м = 7, 5 м/с
2400с
ответ : V=7,5 м/с
7,5 м/с
Объяснение:
дано : | СИ: | решение :
S- 18 км | 18000 м | V = S
t-40 мин | 2400с | t
V-? | м/с | V = 18000м = 7, 5 м/с
2400с
ответ : V=7,5 м/с