ставлю (У трикутниках ABC і MNK AB=MN, кутA=кутM, кутB=кутN. За якою ознакою можна довести рівність цих трикутників?

mrzadvorgetski mrzadvorgetski    1   08.05.2020 20:52    7

Другие вопросы по теме Геометрия