Мама купила 16 зошитів .з них кілька зошитів у лінійку за ціною 4 гривні ,а решта —в клітинку за ціною 3грн .скільки купила зошитів у лінійку, якщо за всю покупку заплатила 55грн?

Sark23 Sark23    2   03.09.2019 21:20    1

Другие вопросы по теме Геометрия