Яким є атмосферний тиск в найвищій точці києва (на висоті 183 м ) , якщо в цей час на найвищій точці приазовської височини г.бельмарк могила 324м він становить 735 мм рт ст

GenaTurboKrytt GenaTurboKrytt    2   03.09.2019 06:20    0

Ответы
alexey2ristp00z7s alexey2ristp00z7s  26.08.2020 14:07
324 - 183 = 141 м
100 м - 10 мм рт ст
141 м - х
141 * 10 : 100 = 14, 1 м
735 + 14, 1 = 749, 1 мм рт ст
Атмосферний тиск у найвищій точці Києва становить 749 мм рт ст. 
Успіху!
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме География