Знайти силу, яку прикладають піднімаючи вантаж вагою 6400 Н по похилій площині завдовжки 4,8 м. Висота похилої площини 1,2 м, ККД 80%.

elenakovaleskau elenakovaleskau    3   19.05.2020 17:03    0

Ответы
shayukalena shayukalena  15.10.2020 00:48

Дано:

Р=6400 Н

S=4,8 метра

h=1,2

Знайти:

Р-?

Розвязок

M=F/g

F=Aкорисне/h

Aкор.=KKD*Aвиконане/100%

Акор, -=80*6400/100=51 200 Дж

F=51 200/4,8м = 10,6

m= 10,6/10=1,06

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика