W = P * t
де W - робота, P - потужність, t - час.
P = U * I
де U - напруга, I - сила струму.
P = 1.5 В * 0.5 А = 0.75 Вт
W = 0.75 Вт * 60 с = 45 Дж
W = P * t
де W - робота, P - потужність, t - час.
P = U * I
де U - напруга, I - сила струму.
P = 1.5 В * 0.5 А = 0.75 Вт
W = 0.75 Вт * 60 с = 45 Дж