Знайдіть силу струму в резисторі R1, якщо резистори під'єднані до джерела струму 100В. Опори резисторів R1 = 1 Ом, R2 = 2 Ом, R3 = 3 Ом, R4 = 4Ом. Сила струму на четвертому резисторі дорівнює 2А.​

лера25jd лера25jd    1   14.04.2020 19:21    1

Другие вопросы по теме Физика