Знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо її довжина дорівнює 25 см. Число Пі прийняти рівне

zaika787 zaika787    2   05.12.2021 23:02    1

Ответы
foreveryoung5 foreveryoung5  05.12.2021 23:10

v = 2pR / T

T = t/N = 60 / 1 = 60

v = 0.25 * 6 / 60 = 0.025 м / с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика