Зміст та виїхав мотоцикліст зі швидкістю 45 км за годину за ним через 20 хвилин рушив автомобіль що проїхав 90 км і наздогнав мотоцикліста . яку швидкість автомобіля? ​

AlbertDavtyan AlbertDavtyan    2   09.12.2019 22:47    17

Ответы
11Ольга1111111 11Ольга1111111  11.09.2020 15:57

64км/год

Объяснение:

90÷45=2год-час за який мотоцикліст проїхав 90км

2год=120хв

120-20=100хв-час за який автобус проїхав 90км

100хв=1год40хв=1,4год

90÷1,4=64км/год-швидкість автобуса

но це неточно бо там треба скорочувати

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика