Завдання 4 ( ) Кит, плаваючи під водою зі швидкістю 27 км/год, розвиває потужність 150 кВт. Визначте силу опору води.

Завдання 5 ( ) Загальна маса двох тягарів (рис. 39) дорівнює 25 кг. Якою є маса кожного тягаря, якщо важіль перебуває в рівновазі? Масою важеля можна знехтувати.

dfhdfhf20022004 dfhdfhf20022004    1   21.05.2020 18:27    1

Ответы
dis8 dis8  15.10.2020 04:56

4)

N=FC*V

FC=N/V=150000/5=30KH

Відповідь: FC=30KH

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика