Залізничний вагон масою 40 т, що рухається зі швидкістю 3 м/с, зчіплюється з нерухомим вагоном масою 20 т. Яка швидкість руху вагонів після зчеплення? Відповідь подайте у м/с. Одиниці вимірювання не вказувати .  ​

Мастер1списывания Мастер1списывания    3   13.04.2021 19:02    2

Ответы
ohotniktv509 ohotniktv509  13.04.2021 19:10

4.5 м/с

1. 40:20=2

2. 3:2=1,5

3. 3 плюс 1.5=4.5

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика