Загальна сила струму в колі 6 А. R(1) = 18 Ом, R(2) = 20 Ом, R(3) = 30 Ом. Визначити потужність на R(4).

drug20082005Ира drug20082005Ира    1   27.04.2020 11:21    4

Другие вопросы по теме Физика