Задача 5: При послідовному вмиканні в мережу трьох резисторів з опорами R1 =40 Ом, R2=60Ом, R3 =10 Ом. В ній проходить струм силою І=5А. Визначити напругу в мережі і спад напруги на кожному резисторі.​

Арнур1234 Арнур1234    3   25.01.2021 12:30    0

Ответы
asik1602 asik1602  25.01.2021 12:40

Объяснение:

U1=I*R1=5*40=200 B

U2=I*R2=5*60=300 B

U3=I*R3=5*10=50 B

U=U1+U2+U3=200+300+50=550 B

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика