За який час трактор із потужністю двигуна 75 кВт виконає роботу 30 МДж ‼️‼️‼️‼️

warfrsm warfrsm    1   30.05.2023 16:10    0

Ответы
gmailua gmailua  30.05.2023 16:11

Щоб визначити час, необхідний для виконання роботи, використовується формула:

Час = Робота / Потужність

Дано:

Потужність двигуна трактора = 75 кВт

Робота = 30 МДж = 30 * 10^6 Дж

Перетворимо МДж в Дж:

30 МДж = 30 * 10^6 Дж

Підставимо значення в формулу:

Час = (30 * 10^6 Дж) / (75 кВт)

Переведемо кіловати у джоулі:

1 кВт = 1000 Вт = 1000 Дж/с

75 кВт = 75 * 1000 Дж/с = 75 000 Дж/с

Тепер підставимо значення і обчислимо час:

Час = (30 * 10^6 Дж) / (75 000 Дж/с)

Час = (30 * 10^6 Дж) / (75 000 Дж/с)

= (30 * 10^6) / (75 000) секунд

= 400 секунд

Отже, трактор з потужністю двигуна 75 кВт виконає роботу 30 МДж за 400 секунд.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
roma2233p08v96 roma2233p08v96  30.05.2023 16:11

Для розв'язку задачі необхідно використати формулу:

робота = потужність × час

Тоді час дорівнюватиме:

час = робота / потужність

Підставляємо дані:

час = 30 МДж / 75 кВт = 30 000 000 Дж / 75 000 Вт = 400 секунд

Отже, трактор з потужністю двигуна 75 кВт виконає роботу 30 МДж за 400 секунд або 6 хвилин та 40 секунд.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика