За температури 27 градусів тиск розрідженого повітря в мініатюрній рентгенівській трубці становить 25мпа. об'єм трубки дорівнює 5*10^-6м. молярна маса повітря -0.029 кг/моль. якоє є маса повітря в трубці .

aalbina707 aalbina707    1   29.05.2019 17:10    9

Ответы
anna4513 anna4513  01.10.2020 14:15
Дано
T= 27 C = 300 K
p= 25 мПа = 0,025 Па
V = 5*10^-6 м3
M = 0.029 кг/моль
найти
m
решение
pV = m/M RT
m= pVM/RT = 0.025*5*10^-6*0.029/(8.31*300) = 1,454*10^-12 кг
ответ 1,454*10^-12 кг
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика