За скільки часу поїзддовжиною 100м проїде міст довжино 500м ,якщо швидкість пойзда 108 км

радуга52 радуга52    3   01.08.2019 20:10    1

Ответы
pachev pachev  08.09.2020 01:52
Потягу доведеться проїхати міст та свою особисту довжину, тобто 500+100=600м. Рухаючись зі швидкістю 108км/год, він їхатиме 600/108 годин. Переведемо швидкість у м/с, 108000/3600=30м/с. Виходить 600/30=20секунд.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика