За підйомника автомобіль масою 2 т підняли на висоту 2 м. визначте виконану під час цього роботу, якщо ккд підйомника становить 80%

Екатерина21082006 Екатерина21082006    1   09.06.2019 16:30    1

Ответы
zhovnovich zhovnovich  01.10.2020 23:17
За до підйомника автомобіль масою 2 т підняли на висоту 2 м. Визначте виконану під час цього роботу, якщо ККД підйомника становить 80%

Дано m=2000 кг   h=2 м      КПД=80%   А- ?

КПД= m*g*h*100%/А

А=m*g*h*100%/80%=2000*10*2/0,8=5000 Дж=50 кДж

ответ A=50000 Дж
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика